Dijital Atölye ile Google Eğitim Sertifikası Alın

Yazar: | Nisan 5, 2017

Google gerçekten çok büyük bir yenilik oluşturarak bir dijital atölye oluşturdu. Bu dijital atölye ile hiç bir internet bilgisine sahip olmasanız bile web sitesi kurmaktan dijital pazarlamaya kadar bir çok konuya erişmeniz mümkün. Bu eğitimleri başarı ile tamamlamanız durumunda ise Google tarafından size bir Google Sertifikası verilmektedir.

Google’nin sunmuş olduğu Dijital Atölye faaliyetlerinden yararlanmak için öncelikle bir Google hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Google hesabınız ile giriş yaptığınız zaman bir çok konuda ayrılmış olan dersleri seçebilirsiniz. Bu derslerin çoğu video içerik, yazıları ise video içeriktekilerin aynısı olup dersleri alabilirsiniz. Her dersin sonunda testler çıkmakta olup bu testleri geçmeniz durumunda diğer dersleri geçebilme imkanı tanımaktadır.

Google bu eğitim sisteminde her detayı düşünmüş olup eğitime katılan kişilerin motivasyonlarını yüksek tutmaları için ufak sürprizler sunarak onları eğitimlere daha teşvik edici olmuştur. Bu eğitimler ne işime yarayacak diye düşünebilirsiniz. Bu sertifikaları öz geçmişlerinize koyabilir, iş başvurusu yaparken veya kariyeriniz için rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir